MULTIVITAMÍNOVÉ - INFUZE - VITAMÍNU C

 

Každý den jsme vystaveni působení mnoha různých látek, které ovlivňují kvalitu našeho života a zdraví. Hlavní bariérou, která nás chrání před nemocemi je naše imunita, kterou musíme proto podporovat. A jak toho docílit? Zejména zdravým a pestrým jídelníčkem, což může být v dnešní uspěchané době problém. Proto existuje možnost doplnění důležitých vitamínů i infuzní cestou.

CO JSOU VITAMÍNOVÉ INFÚZE PRO POSÍLENÍ IMUNITY?

Vitamínové infuze jsou hitem posledních let, jedná se o doplnění vitamínů přímo do krevního oběhu. Zpravidla se aplikuje vysoká dávka Vitamínu C nebo směs Vitamínů v množství, které je srovnatelné například s 83 Kg jablek, 50 Kg pomerančů nebo 50 Kg citrónů!

Vitamín C je silný antioxidant, který chrání buňky lidského těla před oxidačními procesy a negativnímu působení volných radikálů. Taktéž se účastní syntézy kolagenu, což má vliv na kvalitu pokožky, hojení stavů po nejrůznějších zákrocích apod. Jeho spotřeba stoupá kdykoliv je tělo vystaveno nadměrné fyzické či psychické zátěži, stresu, při rekonvalescenci apod. Běžně jej člověk přijímá v potravě bohaté na Vitamín C jako jsou citrusové plody, kiwi, ananas, kedlubny a další.

  • Pozitivní vliv na imunitu

  • Podpora zdraví a prevence nemocí

  • Posílení imunity při epidemiích chřipky a dalších respiračních onemocnění

  • Zvýšení produkce kolagenu, podpora regenerace

  • Pomoc při stresu únavě a vnitřním napětí

  • Nenáročná aplikace

PROČ APLIKOVAT VITAMÍNY PŘÍMO DO KREVNÍHO OBĚHU?

Lidské tělo je při příjmu vitamínů limitováno možnostmi zažívacího traktu, proto je schopno vždy vstřebat pouze určitou dávku vitamínů. Z tohoto důvodu je aplikace vitamínů přímo do krevního oběhu ve formě infuze tou nejlepší možností, jak skokově zvýšit koncentraci vitamínů a v těle tak nastartovat žádoucí imunitní a systémové reakce, které podpoří imunitu celého těla.

JAKÉ VITAMÍNY SI MOHU VYBRAT?

V naší ordinaci nabízíme dva základní infuzní programy. Tím prvním je aplikace vysoké dávky Vitamínu C – 7500 miligramů v jedné infuzi. Jedná se o infuzi 500 ml fyziologického či jiného roztoku a 7500 miligramů kyseliny askorbové neboli Vitamínu C.

Druhou možností je zvolit multivitaminovou infuzi která obsahuje: Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín C, Vitamín B1, B3 B2, B6, B12, Kyselinu listovou, Kyselinu pantothenovou, Biotin.

JAKÝ JE EFEKT OŠETŘENÍ?

Efekt ošetření spočívá v nárůstu koncentrace důležitých vitamínů v organismu, což vyvolá pozitivní stimulaci imunity lidského těla, které je tak schopnější čelit nejrůznějším virům, bakteriím, či vlivu stresu. Mimo imunomodulační funkce má tato terapie i blahodárný vliv na kvalitu pokožky a tvorbu kolagenu.

JAK SE OŠETŘENÍ PROVÁDÍ?

Ošetření je nenáročné, stává se ze zavedení nitrožilní kanyly, kterou je podáno 500 ml fyziologického či jiného roztoku společně s vybraným vitamínovým doplňkem, které je aplikováno během cca 30-60 minut. Procedura je zcela bezpečná, aplikovány jsou látky farmaceuticky schválené.  Pro objednání využijte naši virtuální sestru Emmy.

OPAKOVÁNÍ

Proceduru doporučujeme 1x týdně po dobu 3-5 týdnů. Opakovat za 3-6 měsíců (dle stavu organismu).

VITAMÍN C A IMUNOBOOSTER V MÉDIÍCH

Pozitivní vliv vitamínu C ve vysokých dávkách popularizoval již v 70. letech minulého století nositel dvou Nobelových cen a zakladatel molekulární mikrobiologie Linus Carl Pauling. O pozitivních efektech Vitamínu C na organismus, imunitní systém a obecně jeho důležitosti pro zdraví člověka byla od té doby napsána celá řada článků. 

Článek: V New Yorku pacientům s koronavirem podávají vysoké dávky vitaminu C

Lékaři napříč New Yorkem pacientům na jednotkách intenzivní péče nitrožilně podávají dávky vitaminu C, které by měly pomoci v boji s nákazou novým koronavirem.

Weber, jenž je pneumologickým specialistou, svým pacientům na jednotce intenzivní péče okamžitě podává dávku 1500 miligramů vitaminu C, další dávky jsou poté opakovány třikrát až čtyřikrát denně. Každá z nich je přitom až 16krát vyšší, než je doporučená denní dávka vitaminu C pro dospělého člověka.

Weber v rozhovoru uvedl, že takový postup je založen na experimentálních léčbách onemocnění COVID-19 v Číně, kde v polovině února proběhla klinická studie účinnosti nitrožilního podávání vitaminu C pacientům s koronavirem.

„Pacienti, kterým byl vitamin C podáván, na tom byli lépe než ostatní. Obrovsky to pomáhá, ale moc se o tom nemluví, protože obyčejný vitamin C nezní tak mediálně zajímavý jako jiné léky,” uvedl Weber.

„Vitamin C je proti koronaviru hojně využíván, záleží však na podávaném množství, které určuje lékař,” řekl Jason Molinet, mluvčí společnosti Northwell Health. Ta v New Yorku provozuje 23 nemocnic, v nichž se léčí zhruba 700 pacientů nakažených novým koronavirem.

25. 3. 2020 - novinky.cz , originál vyšel v New York Post